Strona gwna » Archiwum newsw » Dzie drugi. Spacer Radwaskiej, mki Azarenki, poraki Niemek

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Roland Garros: Dzie drugi. Spacer Radwaskiej, mki Azarenki, poraki Niemek
doda: Andrzej, 29.05.2012

style='border:1pxWczoraj w turnieju Pa byo mnstwo niespodzianek. 18-letnia Lauren Davis (169 miejsce w rankingu) pokonaa 6:1, 6:1 Mon Barthel (na zdjciu) - ktra w tym sezonie spisywaa si wietnie. Jeszcze wikszy zawd Niemcy przeyli podczas meczu Sabine Lisicki, ktr ograa "Lady Gaga" damskiego tenisa Bethanie Mattek-Sands 6:4, 6:3.

Agnieszka Radwaska nie chciaa za to da nawet cienia szansy Bojanie Jovanovski, pokonaa mod Serbk 6:1, 6:0 w niecae 50 minut.

Mki w turnieju damskim czekay na Azarenk, ktra najpierw przegraa seta w tie-breaku z A. Brianti, by pniej przegrywa w nastpnym secie 0:4. Woszka miaa piki na 0:5, jednak ich nie wykorzystaa. Pniej Azarenka wygraa a 6 kolejnych gemw i zwyciya seta 6:4. Trzecia partia to ju bya formalno i atwe zwycistwo Biaorusinki 6:2. Podobnie mczya si Flavia Pennetta z Su-Wei Hsieh(wynik tego spotkania poza rezultatem tie-breaka by identyczny jak w meczu Azarenki).

W turnieju Panw wikszych niespodzianek nie byo. Kubot dokoczy swj mecz i awansowa do drugiej rundy (3 set: 7:5), atwo wygra te Federer i Djokovi.

Tagi: Agnieszka Radwaska, Viktoria Azarenka, Flavia Pennetta, Bethanie Mattek-Sands,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry