Strona gwna » Archiwum newsw » Ciki mecz Djoka. Azarenka odpada.

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Roland Garros: Ciki mecz Djoka. Azarenka odpada.
doda: Andrzej, 04.06.2012

style='border:1pxPodczas weekendu cz faworytw nie zawioda, inni wrcz przeciwnie. Carolina Wozniacki w meczu z Kai Kanepi przegraa 1 seta i przegrywaa ju 2:5 w drugim, udao jej si jednak wrci do meczu i po tie-breaku doprowadzi do 3 seta, ale w nim lepsza okazaa si Kanepi, ktra wygraa 6:3.

Petra Kvitova i Na Li tego samego dnia musiay rozegra po 3 sety by przej do kolejnej rundy. Nie zawid za to Nadal, ktry odda Eduardo Schwankowi tylko 8 gemw.

Niedziela przyniosa szokujce rezultaty. Swietana Kuzniecowa, ktra ograa Radwask ... zostaa zmieciona z kortu przez Sar Errani, ktra wygraa 6:0, 7:5. Rosjanka popenia a 38 niewymuszonych bdw w dwch setach i moga si pochwali zaledwie 43% skutecznoci wygranych piek po 1 serwisie.

Drug niespodziank sprawia Dominika Cibulkova, ktra wygraa pewnie z Viktori Azarenk 6:2, 7:64. Liderka rankingu po meczu bya tak przybita, e wydusia e "zamierza si zabi". W meczu ze Sowaczk niewiele jej wychodzio, Dominika dobiegaa do prawie kadej piki i popisaa si efektownymi winnerami. Oberwao si te Wilsonowi Juice BLX2, wcieka Viktoria cisna nim o ziemi.

5 setw musia rozegra Novak Djokovi, ktry to przegrywa ju 2:0 z Andreasem Seppim, ostatecznie jednak Serb wygra to spotkanie po tym jak wizja poraki w stosunkowo wczenej rundzie zajrzaa mu do oczu. Z kolei Federer znowu niezbyt powanie chyba podszed do meczu z Lucky Loserem Davidem Goffinem, ktry to ukrad mu 1 seta i by bliski odebrania 2. Co ciekawe dopiero pod koniec drugiego seta Federer otrzyma pierwsz szans na przeamanie rywala, wykorzysta j i od tamtej pory mecz zacz ukada si dla niego wymienicie.

Tagi: Novak Djokovic, Dominika Cibulkova, Viktoria Azarenka, Roger Federer, Sara Errani, Swietana Kuzniecowa,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry