Strona gwna » Archiwum newsw » Nadal gromi Federera w finale w Rzymie

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Turnieje ATP: Nadal gromi Federera w finale w Rzymie
doda: Andrzej, 20.05.2013

NadalFederer nigdy nie stanowi wikszego zagroenia dla Rafaela Nadala na mczce, jednak wczorajszy mecz by dla Szwajcara koszmarny. Roger przegra 1:6, 3:6. W caym meczu zaliczy tylko jednego dobrego gema, w ktrym przeama Nadala na sucho na chwil przed zakoczeniem spotkania (przy stanie 1:5). Hiszpan dominowa w kadym elemencie gry, dobrze serwowa, popenia mao bdw i zda do prawie kadej piki. Federer natomiast z kad minut gra coraz gorzej, tracc kilka razy swoje podanie. W 2 secie Nadal od razu odskoczy na prowadzenie 3:0, w tej sytuacji mecz by po prostu "dogrywany". W drugim finale Serena Williams gadko pokonaa Viktori Azarenk, w takim samym stosunku jak Nadal Federera: 6:1, 6:3. Po spotkaniu Amerykanka wypowiadaa si po wosku - niestety nie wiadomo czy bya to wyuczona na blach kwestia czy te gwiazda tenisa postanowia nauczy si mwi po wosku.

Tagi: Rafael Nadal, Roger Federer, Serena Williams, Viktoria Azarenka,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry