Strona gwna » Archiwum newsw » Isia ma wierfina, druga modo Tommy Haasa i Robredo

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Roland Garros: Isia ma wierfina, druga modo Tommy Haasa i Robredo
doda: Andrzej, 03.06.2013

style='border:1pxWczoraj Agnieszka Radwaska po raz pierwszy w karierze awansowaa do wierfinau turnieju Roland Garros. Polka pokonaa An Ivanovi 6:2, 6:4. Teraz zagra z Sar Errani o pfina. W turnieju doszo do kilku niespodzianek. Tommy Robredo w trzech kolejnych meczach przegrywa 0:2 i zdoa je wygra 3:2. Pokona w ten sposb midzy innymi Monfilsa i Almagro. Teraz Hiszpan zagra z rewelacyjnym Davidem Ferrerem o pfina. W turnieju Panw niestety nie ma ju Jerzyka - Polak przegra 1:3 ze Stanislases Wawrink po dosy adnym widowisku. Wczoraj swj mecz uratowa Roger Federer, Szwajcar przegrywa 1:2 z Gilesem Simonem, zdoa jednak odwrci losy spotkania i awansowa do wierfinau, w ktrym zmierzy si z Tsong. Bardzo dobrze gra te 35-letni Tommy Haas. Niemiec pokona po maratonie Johna Isnera w 5 setach i teraz zagra z Michaiem Youzhnym o wierfina. Najwyej rozstawieni panowie i panie graj dalej w komplecie, cho Rafael Nadal w tym roku nie gra tak rewelacyjnie jak w ubiegych latach, zgubi ju dwa sety w 3 meczach. Imponuje za to Serena Williams i Novak Djokovi - nie przegrali oni jeszcze seta i stracili bardzo mao gemw.

Forma Sereny jest wrcz niesamowita, w 4 spotkaniach stracia ona 10 gemw, ani razu nie graa tie-breaka. Nikt jej te nie przeama w adnym meczu. Najlepiej w meczu z Amerykank wypada Roberta Vinci, ktra "ukrada" jej 4 gemy w dwch setach. Serena gra rakiet Wilson Blade 104, ten niesamowicie popularny model rozchodzi si jak wiee bueczki. W naszym sklepie oferujemy go te na testy lub w super cenie w wersji potestowej (rakieta raz uywana z zaoonym lepszym nacigiem ni fabryczny) - kliknij tutaj by j zobaczy.