sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
US Open: Maria Sharapova wyrzuca si z US Open
doda: Andrzej, 01.09.2014

style='border:1pxTegoroczny turniej Panw na US Open nie przynis adnej wikszej niespodzianki, poza porak Davida Ferrera, ktry nie czuje si najlepiej na kortach Flushing Meadows. Inne gwiazdy tenisa takie jak Novak Djokovic, Roger Federer, Stan Wawrinka czy Andy Murray - radz sobie niele i s ju w czwartej rundzie.

Inaczej wyglda sytuacja w turnieju Pa, gdzie wysoko rozstawione zawodniczki odpadaj jedna po drugiej. Wczoraj Maria Sharapova przegraa z Caroline Wozniacki. Rosjanka przeplataa wietn gr z fataln. Pierwszy set przegraa 4:6, drugi wygraa po wietnej grze 6:2, za w trzecim cakowicie osaba i wygraa tylko 2 gemy. W drugim secie popularna Maria zanotowaa a 22 winnery, w trzecim za zaledwie ... 4.

Z turnieju wywiao te: Simon Halep, Petr Kvitov oraz Jelen Jankovi. Sensacj jest 17-letnia Belinda Benci, ktra w dwch setach rozprawia si z Kerber i Jankovi. Teraz Benci zagra w wierfinale z inn rewelacj - Peng Shuai.