Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna »

  zobacz też

Odzież tenisowa
Torby tenisowe
Piłki

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »

Technologie


HEAD wkłada ogromny wysiłek intelektualny i finansowy w badania nad nowymi materiałami i technologiami, które możnaby wykorzystać do produkcji nowszych i lepszych rakiet tenisowych. Takie technologie jak Flexpoint lub Protect System są tego najlepszym dowodem. Powstały po to, aby gra rakietami HEAD była łatwiejsza, przyjemniejsza, a także aby rakiety nie były przyczyną zbędnych urazów. Dlatego też grono zadowolonych tenisistów grających rakietami HEAD stale się powiększa!
YouTek
TECHNOLOGIE STAJĄ SIĘ INDYWIDUALNE.

YouTek łączy najlepsze technologie by zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby. Obojętne czy Twoja gra jest dynamiczna i agresywna czy stateczna i miękka, YouTek wzmocni twoje umiejętności i wydobędzie co z ciebie najlepsze.

Czytaj więcej


d3o™
d3o™ należy do kategorii sprytnych materiałów”, materiałów futurystycznych o niezwyklej charakterystyce. Dokładniej d3o™ należy do subkategorii “pianek o odwróconej plastyczności”, które niesamowicie zmieniają swoje właściwości wskutek dynamicznego oddziaływania.

Czytaj więcej


CrossBow
Z innowacyjną nową technologią i unikalnym nowoczesnym designem, rakiety CrossBow dysponują ekstremalną mocą, ponadto są komfortowe i nie wymagają długiego zamachu. Z CrossBow dynamiczna gra przychodzi łatwiej niż kiedykolwiek.

Czytaj więcej
HEAD Ball
HEAD jest od lat największym producentem piłek tenisowych na świecie, którymi rozgrywanych jest najwięcej turniejów ATP.

Czytaj więcej
Teflon
Mniejsze tarcie daje Ci więcej mocy - Grommet HEAD z Teflonem Polimerem Redukującym Tarcie. Tarcie jest siłą wstrzymującą ruch naciągu w grommecie podczas uderzenia. Nowy grommet HEAD z Teflonem - polimerem redukującym tarcie daje efekt samosmarowania materiału bazowego, pozwalając strunom ślizgać się po grommecie praktycznie bez tarcia więc bez straty energii i ze znacznie większą mocą.

Czytaj więcej
Footwear
Obuwie HEAD wykonane z najwyższej jakości lekkich materiałów zapewni wysoki poziom gry, komfort i bezpieczeństwo. Buty tworzone są przy zastosowaniu innowacyjnej technologii i designu. Pozwalają czuć się komfortowo i bezpiecznie bez względu na tempo gry.

Czytaj więcej
MicroGel
Tenis stał sie w ciągu ostatnich lat szybszy i bardziej agresywny. Pojawiają się coraz to nowe techniki gry, większy nacisk kładzie sie na rotację, szybkość, pozycję ciała i pracę stóp.

Czytaj więcej
Liquidmetal
Liquidmetal umieszczono w główce rakiety w czterech strategicznych wybranych na podstawie testów laboratoryjnych. W ten sposób wykorzystuje się bez strat energię uderzenia, a dzięki amorficznej strukturze Liquidmetalu energia jest w całości i bez

Czytaj więcej
Flexpoint
Najnowsza technologia HEAD FLEXPOINT powstała z myślą o zwiększeniu precyzji gry rakietami HEAD.

Czytaj więcej
Metallix
Konstrukcja Metallix zbudowana jest z krystalicznie ułożonych włókien karbonu. Całość jest przez to znacznie wzmocniona stając się najlżejszym i najbardziej odpornym dostępnym materiałem.

Czytaj więcej
Protect System
Około 60% regularnie grających tenisistów cierpi na uraz łokcia tenisisty. Każde uderzenie rakiety wywołuje u nich ból w łokciu i przedramieniu, który zmusza do przerw między treningami lub do rezygnacji z gry w tenisa.

Czytaj więcej


Intelligence X
Technologia HEAD Intelligence X daje możliwość skupienia siły uderzenia z wielką precyzją. Dzięki temu piłka uderza dokładnie tam gdzie została posłana.

Czytaj więcej

Intelligence
Technologia Intelligence to zastosowane w praktyce szczytowe osiągnięcia myśli technicznej HEAD. Inteligentne materiały zwiększające znacząco efektywność konstrukcji.


Czytaj więcejTitanium
Zderzenie piłki z naciągiem wygina rakietę powodując aktywację znajdujących się w jej sercu włókien Intellifiber.

Czytaj więcej


© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy