Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Drodzy Klienci,
Z głębokim smutkiem informujemy, że sklep internetowy goldenset.pl zakończył swoją działalność. Dziękujemy Wam za lata wsparcia, które umożliwiły nam oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Z poważaniem, Zespół goldenset.pl
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona gwna » Program rabatowy

Program rabatowy

  zobacz też

Piki
Odzie tenisowa
Torby tenisowe

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Kady zarejestrowany uytkownik GoldenSet.pl objty jest naszym programem rabatowym. Co to oznacza? Po zarejestrowaniu si w naszym sklepie kady klient otrzymuje 2% na produktu wczone do systemu rabatowego. Dziki rejestracji mona od razu odczu korzyci z systemu rabatowego. Wraz z kolejnymi zamwieniami zwikszany bdzie procent przyznawanego rabatu. Im wicej kupujesz, tym wikszy masz u nas rabat!

Jak rozpozna produkt objty systemem rabatowym?
rabat
Przy produktach objtych programem rabatowym pojawia si taka ikonka nad cen. Dodatkowo po przejciu w opis produktu - "Poka szczegy" pojawia si ramka (UWAGA: ramka pokazuje si dopiero po zalogowaniu si), w ktrej wyliczona jest cena po rabacie. Przy produktach w wielu wersjach (z tabelka) informacja o rabacie pojawia si nad tabelk.

Program rabatowy w praktyce
Jak to wyglda w praktyce? Po zakupie powyej 1000 z klient otrzymuje na nastpne zakupy ju nie 2 a 3 procent rabatu na produkty objte systemem rabatowym. Gdy klient kupi za kolejne 2000 zotych, wwczas jego suma zamwie wyniesie ju ponad 3000 z i otrzyma rabat 5% na kolejne zakupy. Progi rabatowe wygladaj nastpujco:
  • Rabat startowy - 2 %
  • Za przekroczenie 1000 z - 3%
  • Za przekroczenie 3000 z - 5%
  • Za przekroczenie 5000 z - 7%
  • Za przekroczenie 10000 z - 9%
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy