Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Program rabatowy

Program rabatowy

  zobacz też

Torby tenisowe
Rakiety
Odzież tenisowa

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Każdy zarejestrowany użytkownik GoldenSet.pl objęty jest naszym programem rabatowym. Co to oznacza? Po zarejestrowaniu się w naszym sklepie każdy klient otrzymuje 2% na produktu włączone do systemu rabatowego. Dzięki rejestracji można od razu odczuć korzyści z systemu rabatowego. Wraz z kolejnymi zamówieniami zwiększany będzie procent przyznawanego rabatu. Im więcej kupujesz, tym większy masz u nas rabat!

Jak rozpoznać produkt objęty systemem rabatowym?
rabat
Przy produktach objętych programem rabatowym pojawia się taka ikonka nad ceną. Dodatkowo po przejściu w opis produktu - "Pokaż szczegóły" pojawia się ramka (UWAGA: ramka pokazuje się dopiero po zalogowaniu się), w której wyliczona jest cena po rabacie. Przy produktach w wielu wersjach (z tabelka) informacja o rabacie pojawia się nad tabelką.

Program rabatowy w praktyce
Jak to wygląda w praktyce? Po zakupie powyżej 1000 zł klient otrzymuje na następne zakupy już nie 2 a 3 procent rabatu na produkty objęte systemem rabatowym. Gdy klient kupi za kolejne 2000 złotych, wówczas jego suma zamówień wyniesie już ponad 3000 zł i otrzyma rabat 5% na kolejne zakupy. Progi rabatowe wygladają następująco:
  • Rabat startowy - 2 %
  • Za przekroczenie 1000 zł - 3%
  • Za przekroczenie 3000 zł - 5%
  • Za przekroczenie 5000 zł - 7%
  • Za przekroczenie 10000 zł - 9%
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy