Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset Piłki dla dzieci »
facebook
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Piłki dla dzieci »

Piłki dla dzieci

  zobacz też

Odzież tenisowa
Rakiety
Piłki

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Pokaż od stronę: 1
Metoda sortowania: Od najnowszych Od najstarszych Wg ceny rosnąco Wg cen malejąco Wg nazwy Wg wielkości przeceny
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
Piłki ST2 Tretorn Academy Orange (op. 3 szt.)
Piłki Tretorn z serii Academy - ST2 to model dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat. W przeciwieństwie do piłek z gąbki, piłki ST2 lepiej nadadzą się do gry zarówno na kortach otwartych, jak i na hali. Idealne do nauki gry -wolniejszy odskok i niższy kozioł.

Dostępność: Dostępny
-36%
14 PLN
Cena katalogowa: 22 pln
oszczędzasz: 8 PLN

rabat
Piłki Babolat ORANGE (dawna nazwa KID) (3 szt.)
Piłka skierowana dla początkujących oraz dzieci.
Zyskała rekomendacje federacji ITF w jej programie Play & Stay poziom 2.

Do 2012 roku ten model nazywał piłek nazywał się Kid, w 2013 została zmieniona nazwa na Orange - ale parametry piłek, opakowanie i ich wygląd jest identyczny w obu wersjach.

Dostępność: Dostępny
-52%
12 PLN
Cena katalogowa: 25 pln
oszczędzasz: 13 PLN

Pokaż od stronę: 1
Metoda sortowania: Od najnowszych Od najstarszych Wg ceny rosnąco Wg cen malejąco Wg nazwy Wg wielkości przeceny
Piłki dziecięce stanowią specjalny segment piłek tenisowych. Wyróżniamy zasadnicze trzy grupy takich piłek: stage 3 (piankowe), stage 2 (wolniejsze o 50% od zwykłych), stage 1 (wolniejsze o 25% od zwykłych). Piłki piankowe przypominają gęstą gąbkę, są bardzo lekkie i wolne i bardzo nisko się odbijają, po to by nawet dziecko mierzące mniej niż metr mogło je odbić. Taka piłka jest bardzo miękka, dzięki czemu nie zrobi dziecku krzywdy, nawet jak dziecko się z nią zderzy. Piłka stage 2 przypomina już standardową piłkę, ale nie ma ciśnienia i jest o 50% wolniejsza od zwykłej, w związku z czym odbija się nisko i zagranie nią jakiekolwiek szybkiego uderzenia jest w zasadzie niemożliwe. Taka piłka także jest bezpieczna dla dziecka, sporadycznie bywa używana także do nauki dorosłych, którzy mają bardzo duże problemy z podstawami tenisa. Na ogół piłka stage 2 ma pomarańczowe elementy, przez co producenci często określają ją jako orange. Kolejny rodzaj piłek to stage 2, które są już tylko o 25% wolniejsze od tradycyjnych. Są one określane jako green - i wykorzystywane do nauki starszych dzieci. Ten rodzaj bywa także używany do szkolenia dorosłych (zwłaszcza początkujących kobiet), ponieważ tego rodzaju piłka jest miękka i bardzo przydaje się do treningów pod siatką oraz do technicznego szkolenia uderzeń (np. slice). Każdy trener, który szkoli młodzież powinien posiadać wszystkie rodzaje piłek dziecięcych, wyjątek stanowią wyspecjalizowani trenerzy, którzy zajmują się tylko najmłodszymi dziećmi, które powinny grać tylko piłkami piankowymi.
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy