Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » O subskrypcji

O subskrypcji

  zobacz też

Torby tenisowe
Odzież tenisowa
Piłki

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Zapisuj±c się do bezpłatnej subskrypcji GoldenSet.pl możesz być pewny, że dowiesz się o przecenach, promocjach, konkursach, wyprzedażach. Nie przegapisz niczego ważnego. Oto 3 najważniejsze cechy naszej subskrypcji:

Zawsze: Tylko najważniejsze informacje

Nasza subskrypcja w przeciwieństwie do innych nie zasypuje Cię niepotrzebn± korenspondencj± wysyłan± codziennie. Nasze e-maile wysyłamy tylko, gdy chcemy Cię poinformować o czym¶ ważnym. Nie będziesz od nas otrzymywał generowanego przez robota spisu naszego asortymentu, bo przecież nasz± ofertę możesz w każdej chwili przejrzeć w sklepie. Zamiast będziesz informowany o: wyprzedaży sprzętu (przecenionego o kilkadziesi±t procent), promocjach, najciekawszych nowo¶ciach i naszych konkursach. Nasze wiadomo¶ci okraszamy informacjami ze ¶wiata tenisa. Wszystkie wiadomo¶ci s± pisane przez nas, nigdy nie s± to "wiadomo¶ci z automatu", dzięki temu nasza subskrypcja jest ciekawa i unikalna.

Pełna ochrona Twoich danych

Zapisuj±c się subskrypcji zostaniesz poproszony o potwierdzenie zapisu w li¶cie, który wy¶lemy na Twój adres. Dopiero po potwierdzeniu będziesz otrzymywał od nas listy. W każdej chwili będziesz mógł się wypisać klikaj±c na link w naszych listach. Możesz być pewien, że Twój adres nie będzie nikomu udostępniany. Będziesz otrzymywał wiadomo¶ci TYLKO od naszego sklepu.

Informacje na czas w najlepszej formie

Dzięki subskrypcji zawsze w porę dowiesz się o ważnych rzeczach. Niczego nie przegapisz, nikt Cię nie ubiegnie. W jednym li¶cie nie dostaniesz suchej listy 100 produktów, tylko dokładne informacje o kilku, które powinny Cię zainteresować. Wysyłamy oddzielne listy do Pań i Panów, tak by każdy mógł znaleĽć w naszej wiadomo¶ci to co go zainteresuje.


subskrypcja
Pan: Pani:
Imię (nick):

E-mail:

Zostaw swój e-mail a dowiesz się pierwszy o promocjach, wyprzedażach czy konkursach.
Za pomoc± formularza obok możesz wypróbować nasz± subskrypcję.
E-maile wysyłamy nie czę¶ciej niż raz w tygodniu (zwykle s± to 2-3 wiadomo¶ci w miesi±cu).
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy