Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset »
facebook
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Bony podarunkowe »

Bony podarunkowe

  zobacz też

Rakiety
Piłki
Torby tenisowe

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Pokaż od stronę: 1
Metoda sortowania: Od najnowszych Od najstarszych Wg ceny rosnąco Wg cen malejąco Wg nazwy Wg wielkości przeceny
Sortuj wg:
Nazwa
Cena
Karta Podarunkowa 50
Nie masz pomysłu na prezent? Teraz to nie problem. Karta podarunkowa o wartości 50 zł do wykorzystania w dwóch sklepach sportowych: goldenset.pl i roooolki.com. Karta to wspaniały podarunek dla osób aktywnych fizycznie - uprawiających tenis lub jeżdżących na rolkach lub deskorolkach.

Dostępność: Dostępny
50 PLN
Cena katalogowa: 50 pln
Najniższa cena z ostatnich
30 dni: 50 PLN

Karta Podarunkowa 100
Nie masz pomysłu na prezent? Teraz to nie problem. Karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w dwóch sklepach sportowych: goldenset.pl i roooolki.com. Karta to wspaniały podarunek dla osób aktywnych fizycznie - uprawiających tenis lub jeżdżących na rolkach lub deskorolkach.

Dostępność: Dostępny
100 PLN
Cena katalogowa: 100 pln
Najniższa cena z ostatnich
30 dni: 100 PLN

Karta Podarunkowa 200
Nie masz pomysłu na prezent? Teraz to nie problem. Karta podarunkowa o wartości 200 zł do wykorzystania w dwóch sklepach sportowych: goldenset.pl i roooolki.com. Karta to wspaniały podarunek dla osób aktywnych fizycznie - uprawiających tenis lub jeżdżących na rolkach lub deskorolkach.

Dostępność: Dostępny
200 PLN
Cena katalogowa: 200 pln
Najniższa cena z ostatnich
30 dni: 200 PLN

Karta Podarunkowa 500
Nie masz pomysłu na prezent? Teraz to nie problem. Karta podarunkowa o wartości 500 zł do wykorzystania w dwóch sklepach sportowych: goldenset.pl i roooolki.com. Karta to wspaniały podarunek dla osób aktywnych fizycznie - uprawiających tenis lub jeżdżących na rolkach lub deskorolkach.

Dostępność: Dostępny
500 PLN
Cena katalogowa: 500 pln
Najniższa cena z ostatnich
30 dni: 500 PLN

Pokaż od stronę: 1
Metoda sortowania: Od najnowszych Od najstarszych Wg ceny rosnąco Wg cen malejąco Wg nazwy Wg wielkości przeceny
Bony podarunkowe w naszym sklepie to doskonały pomysł na prezent. Można je wykorzystać a sześciu sklepach naszej sieci (goldenset.pl, roooolki.pl, snowsport.pl, sklepkite.pl, surfmix.com, stoys.pl) i są na okaziciela. Jeżeli chcesz komuś zrobić tenisowy prezent, ale nie wiem jaką rakietę potrzebuje - kup mu bon, wówczas obdarowany sam sobie wybierze towar a Ty będziesz miał pewność, że prezent będzie trafiony. Nominały naszych bonów to: 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł - jeżeli ktoś potrzebuje prezent na ostatnią chwilę to możemy przesłać bon w postaci elektronicznej (skan gotowy do wydrukowania), standardowo wysyłamy bon listem poleconym bądź kurierem - ma on ekskluzywną formę - duży format, bindowany z widocznym nominałem. Bon jest traktowany w 100% jako gotówka o określonym nominale, tzn. płacąc bonem można korzystać ze wszystkich promocji w sklepie, programu rabatowego, ofert wyprzedażowych i ofert specjalnych, bonem można też pokryć koszty dostawy towaru. Bon można odstąpić dowolnej osobie, ponieważ posiada on unikalny kod. Po sprzedaży bonu kod jest aktywowany i może zostać wykorzystany. Aby zapłacić bonem należy po prostu wpisać jego numer w polu 'uwagi' podczas składania zamówienia, następnie pracownik zajmujący się danym zamówieniem potwierdzi wykorzystanie bonu. Można też w jednym zamówieniu wykorzystać kilka bonów o dowolnych nominałach. Termin realizacji bonu nie jest ograniczony.
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy