Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Pogrubianie rączki rakiety

Pogrubianie rączki rakiety

  zobacz też

Piłki
Rakiety
Odzież tenisowa

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »

Pogrubianie rączki rakiety

Wybrałeś rakietę i nagle się okazuje, że rozmiar rączki jest za mały? Okazuje się, że to nie problem - ponieważ można łatwo i tanio zwiększyć rozmiar rączki o jeden rozmiar.

Co jest potrzebne?

Aby pogrubić rozmiar rączki potrzebujesz tylko dwóch rzeczy:

Proces pogrubiania rączki

Zdejmujemy owijkę wierzchnią, nakładamy na rączkę rękaw termokurczliwy a następnie za pomocą suszarki do włosów kierujemy strumień ciepła (należy zacząć od rączki). Cały proces trwa około 15 minut (nasi pracownicy wykonywali go wielokrotnie) i jest bardzo łatwy. Nie da się wykonać nałożenia folii źle, jako iż pod wpływem ciepła nie zostaną bąbelki powietrza. Wystarczy odrobina cierpliwości. W przypadku użycia suszarki zalecamy wyłącząc ją co 2 minuty aby nie doprowadzić do przegrzania urządzenia. Procedurę najlepiej wykonać w ciepłym pomieszczeniu (łazienka) - skraca to czas potrzebny do skurczenia folii. Poniżej prezentujemy film instruktażowy (po angielsku) - który pokazuje proces:

Dlaczego nie stosować dwóch owijek?

Stosowanie dwóch owijek w celu pogrubienia rączki jest bezcelowe. Nałożenie dwóch owijek podstawowych spowoduje, że rączka rakiety będzie przesadnie miękka i pod wpływem uchwytu i tak się skurczy, przez co efekt pogrubienia nie wystąpi lub będzie tylko pozorny. Z kolei owijki wierzchnie są obecnie coraz cieńsze - producenci prześcigają się w ich uszczuplaniu i tak Babolat produkuje już owijki, które mają zaledwie 0.4mm grubości (VS Grip - do kupienia w GoldenSet.pl). Należałoby więc użyć kilku owijek, które to ze względu na ułożenie nie będą się pokrywać idealnie, przez co grubość rączki będzie zróźnicowana a koszt tego rozwiązania wysoki i daleki od ideału. Nałożenie specjalnej folii jest jednorazowo i gwarantuje profesjonalny efekt.

© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy