Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Korzyści z zakupów w goldenset.pl

Korzyści z zakupów w goldenset.pl

  zobacz też

Torby tenisowe
Rakiety
Piłki

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Kupując w GoldenSet.pl otrzymujesz nie tylko najlepsze produkty w najlepszych cenach. Zyskujesz dużo więcej. Przedstawiamy listę 7 najważniejszych korzyści z zakupów w GoldenSet.pl.

1. Dodatkowy rabat na zakupy

Każdy nasz klient może za darmo przystąpić do systemu rabatowego. Wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie, jest to bardzo prosta procedura polegająca na podaniu swoich danych, loginu i hasła. Po zarejestrowaniu się - wystarczy się tylko zalogować by w pełni korzystać z systemu rabatowego. Zalogowany klient kupuje TANIEJ wszystkie produkty będące w systemie rabatowym. Rabat startowy to 2% (informacja ta pokazuje się również na zielonych metkach obok produktów), ale stopa procentowa rośnie wraz z kolejnymi zakupami. Dowiedz się więcej w opisie programu rabatowego. Dzięki programowi rabatowemu każde kolejne zakupy robisz taniej.


2. Wysyłamy towar za darmo w 24 godziny

Wszystkie zamówienia od 300 zł zapłacone przelewem bądź płatnościami PayU dostarczamy do Państwa na nasz koszt kurierem UPS. 90% zamówień wysyłamy w czasie 24 godzin (w dni robocze) od momentu zamówienia/zapłacenia. 84% zamówień (wg opinii klientów na portalu Ceneo) dochodzi do klienta w czasie krótszym niż 3 dni od momentu złożenia zamówienia.
Składając zamówienie w naszym sklepie możesz na bieżąco monitorować jego status. Zostaniesz również poinformowany o wysłaniu towaru specjalnym e-mailem zawierającym również nr nadania.


3. Stały kontakt

Możesz się z nami stale kontaktować za pomocą Gadu-Gadu, E-maila, telefonu komórkowego, telefonu stacjonarnego czy czata na stronie. Nasi konsultanci zawsze odpowiedzą na Twoje pytania.
Każdy produkt w naszym sklepie posiada specjalny formularz za pomocą którego możesz zadać pytanie o dany produkt, wówczas otrzymasz odpowiedź wprost na swoją skrzynkę e-mailową.
Skontaktujesz się z nami nie tylko w godzinach roboczych, poza godzinami pracy zawsze możesz do nas napisać, często jesteśmy też dostępni na gg poza godzinami pracy.


4. Promocje i wyprzedaże - pełna informacja o wszystkich okazjach

Nasza oferta jest skonstruowana w przejrzysty sposób. Zawsze podajemy informacje o przecenach produktów - zarówno w formie procentowej jak i kwotej. Nie musisz również niczego odejmować na kalkulatorze - podajemy również róźnicę między starą ceną a ceną promocyjną. Za pomocą ikon tekstowych informujemy również o promocjach, wyprzedażach czy przecenach - dzięki temu sam znajdziesz najlepsze okazje. O akcjach promocyjnych informujemy również za pomocą e-maili - wystarczy zapisać się do naszej subskrypcji lub śledzić nasz Facebook.


5. Profesjonalnie przygotowana oferta

Nasze opisy produktów są dokładne i wyczerpujące. Nie musisz być zaznajomiony z nowoczesnymi technologiami czy specjalistycznymi pojęciami tenisowyymi- znajdziesz u nas opisy technologii - napisane prostym i przystępnym językiem. Z naszych opisów dowiesz się również, do jakiej grupy docelowej adresowany jest dany produkt (początkujący, średniozaawansowani, zaawansowani). Oferujemy również przy wielu produktach prezentacje 3D - którą wykonujemy sami na realnym produkcie.
Do każdego produktu załączone są wyraźne i dokładne zdjęcia, które możesz z łatwością przeglądać dzięki wbudowanemu w nasz sklep mechanizmowi lightbox.


6. Gwarancja satysfakcji

Zamówione przez Ciebie towary pakujemy z zachowaniem niezwykłej staranności by zminimalizować do zera ryzyko uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu. Otwierając swoją paczkę z zamówionym produktem otrzymujesz w 100% sprawny towar zgodny z opisem i zdjęciami. Korzystamy ze sprawdzonego kuriera UPS, który słynie z niezwykłej dbałości o paczki.
Mimo to każdy zakupiony u nas produkt możesz do nas odesłać w nienaruszonym stanie w terminie 10 dni od momentu otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać powodu, jeżeli produkt w jakiś sposób Ci nie odpowiada - odeślij go nam a my zwrócimy Ci pieniądze. Dopuszczamy również zamianę towaru na inny, np. wymiana koszulki na mniejszą/większą, butów - jak również każdego innego asortymentu z naszego sklepu.

7. Zakupy na raty

Dzięki naszej współpracy z firmą "Żagiel" możesz realizować u nas zakupy na raty. Przy produktach kosztujących powyżej 200 złotych zawsze podajemy kwotę miesięcznej raty (dla 24 rat). Raty są dedykowane są przede wszystkim dla tych klientów, którzy wolą obciążać swój budżet małymi kwotami. Np. dla produktu kosztującego 319 złotych miesięczna rata to tylko 18 zł* - klient więc praktycznie nie odczuwa takiej płatności!
Kwota raty zależy od czynników od nas niezależnych - oprocentowania kredytów, sytuacji na rynku finansowym, przed zakupem prosimy o sprawdzenie w kalkulatorze rat wysokości raty.


8. SSL - bezpieczne zakupy

W naszym sklepie stosujemy certyfikat SSL, dzięki temu zakupy są bezpieczne. Symbol "kłódki" gwarantuje, że dane są przesyłane w sposób bezpieczny. Baza klientów - jest wykorzystywana tylko do realizacji zamówień w sklepie, nigdy nie wysyłamy do klienta niezamówionych przesyłek reklamowych. Baza subskrybentów wykorzystywana jest tylko do wysyłki informacji dt. naszego sklepu, nie wysyłamy reklam obcych firm.
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy