Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Drodzy Klienci,
Z głębokim smutkiem informujemy, że sklep internetowy goldenset.pl zakończył swoją działalność. Dziękujemy Wam za lata wsparcia, które umożliwiły nam oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Z poważaniem, Zespół goldenset.pl
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona gwna » Archiwum newsw » Agnieszka Radwaska zagra w Istambule

  zobacz też

Torby tenisowe
Rakiety
Odzie tenisowa

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Turnieje WTA: Agnieszka Radwaska zagra w Istambule
doda: Andrzej, 24.10.2011

style='border:1pxAgnieszka Radwaska pomimo niepowodzenia w Moskwie, znalaza si w najlepszej semce sezonu 2011 i wystpi w turnieju WTA Championships.

Radwaska zmierzy si w fazie grupowej z liderk rankingu Karolin Woniack, Wier Zwonariew oraz Petr Kvitov (grajc Wilson Tour Limited BLX). Wozniacka w poprzednich kilku meczach nie dawaa wikszych szans Radwaskiej, ale ju Zwonarieva oraz Kvitova wydaj si by w zasigu Polki.

Turniej w Stambule charakteryzuje si astronomicznymi nagrodami pieninymi, za sam udzia (bez wygrania adnego meczu) kada zawodniczka ma zagwarantowane 110 tysicy dolarw, za wygranie 3 meczy w fazie grupowej przewidziano a 455 tysicy dolarw. Zwyciczyni caego turnieju zgarnie $1295000 oraz kwot zarobion w fazie grupowej, oznacza to, e triumfatorka tego turnieju moe si wzbogaci o kwot $1750000. Do zgarnicia jest rwnie bardzo duo punktw rankingowych, ktre pozwol na lepszy start w sezonie 2012.

Tagi: Agnieszka Radwaska, Caroline Wozniacki, Vera Zvonareva, Petra Kvitova,Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy