sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Turnieje WTA: Radwaska przed szans gry w pfinale w Masters
doda: Andrzej, 28.10.2011

style='border:1pxTurniej Masters w Stambule przynis par zaskocze. Agnieszka Radwaska przegraa pierwszy mecz z Karolin Wozniack, ale po uratowaniu spotkania z Wier Zwonariew zachowaa szans na awans. W meczu z Rosjank, Polka przegrywaa w ostatnim secie 3-5, jednake potrafi przeama rywalk i wygra kolejne gemy, ostatecznie triumfujc 1-6, 6-2, 7-5. Dzisiaj Polka zagra z pewn awansu Kvitov, ktra z kwitkiem odprawia Woniack. Radwaska potrzebuje wygra przynajmniej 1 seta by awansowa do pfinau.

W drugiej grupie (biaej) najlepsza okazaa si Victoria Azarenka (grajca Youtek IG Extreme Pro, ktra ju po dwch meczach zapewnia sobie awans do pfinau deklasujc Samanth Stosur i Na Li (w obu meczach by wynik 6-2, 6-2). Biaorusinka rozegra dzisiaj mecz z Marion Bartoli, ktra zastpia Sharapov. W spotkaniu tym obie panie bd rywalizowa wycznie o pienidze, poniewa Bartoli rozgrywajc tylko jedno spotkanie nie moe awansowa do dalszej rundy.

Tagi: Agnieszka Radwaska, Vera Zvonareva, Victoria Azarenka,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry