Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w Goldenset



Professional SEO software

Strona główna » Archiwum newsów » Serena Williams demoluje rywalki i wygrywa w Charleston

  zobacz też

Rakiety
Odzież tenisowa
Piłki

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Wiadomości ze świata tenisa
Turnieje WTA: Serena Williams demoluje rywalki i wygrywa w Charleston
dodał: Andrzej, 10.04.2012

SerenaSerena Williams postanowiła nie zostawiać rywalkom złudzeń i w drodze po 40 tytuł WTA w Charleston zdemolowała w półfinale Samanthę Stosur 6:1, 6:1.

W finale jeszcze ostrzej potraktowała Lucie Sarafovą, którą ograła 6:0, 6:1.

Zarówno Stosur jak i Safarova nie umiały nawiązać żadnej walki ze świetnie dysponowaną Amerykanką.

W tym tygodniu rozgrywane są dwa małe turnieje WTA. Jeden w Barcelonie a drugi w Kopenhadze, w tym drugim gwiazdą będzie Caroline Wozniacki. Dunka polskiego pochodzenia od lat występuje w tej imprezie, z podobnym zaangażowaniem zawsze podchodziła też do turnieju w Warszawie. To godne podziwu, iż była rakieta nr 1 a obecnie nr 6 chce się zaprezentować przed własną publicznością niezależnie od niskiej stawki turnieju.

Tagi: Serena Williams, Lucie Safarova, Samantha Stosur,



Powrót do strony głównej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy