Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Drodzy Klienci,
Z głębokim smutkiem informujemy, że sklep internetowy goldenset.pl zakończył swoją działalność. Dziękujemy Wam za lata wsparcia, które umożliwiły nam oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Z poważaniem, Zespół goldenset.pl
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona gwna » Archiwum newsw » Petra Cetkovska dalej za mocna dla Radwaskiej

  zobacz też

Piki
Rakiety
Torby tenisowe

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Turnieje WTA: Petra Cetkovska dalej za mocna dla Radwaskiej
doda: Andrzej, 16.05.2012

style='border:1pxPetra Cetkovska potrafi gra z Radwask, udowodnia to dzisiaj zwyciajc po raz czwarty z Polk 6:4, 4:6, 6:1.

Wydawao si po drugim secie, e Polka odzyskaa wiar we wasne siy, jednake naley przyzna, i ten set by koszmarny dla zawodniczek - obie amay si nawzajem.

Trzeci set to dramat Agnieszki Radwaskiej, Petra odskoczya na 4:0, Radwaska wygraa swoje podanie na 4:1 i to by ju kres jej moliwoci w tym meczu, Petra wygraa bowiem i swoje podanie i przeamaa Radwask.

Naley w tym miejscu zauway, i to zimny prysznic dla Radwaskiej i jej fanw, kiedy wszyscy si zastanawiali czy Azarence uda si doj do pfinau i zagra z Polk, nikt nie bra chyba pod uwag, e Isia moe przegra ju pierwszy mecz.

Tagi: Petra Cetkovska, Agnieszka Radwaska,Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy