sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Roland Garros: Podsumowanie dnia 1. Roddick ju nie gra.
doda: Andrzej, 28.05.2012

style='border:1pxAgnieszka Radwaska wygraa w sobot w Brukseli z S. Halep 7:5, 6:0, dzisiaj Polka stoczy swj pierwszy mecz w Paryu z Bojan Jovanovski.

Tegorocznego French Open nie bdzie dobrze wspomina Andy Roddick, Amerykanin zawsze sabo spisywa si w Paryu, a trudno uwierzy, e jego najlepszym wynikiem bya czwarta runda w 2009 roku. Wczoraj przegra z N. Mahutem 3:6, 3:6, 6:4, 2:6.

Postraszy da si Stanisaw Wawrinka, ktry to prowadzi 2:0 w meczu z Flavio Cipoll, rozluni si jednak na tyle, e dzielny Woch urwa mu a dwa sety. Dopiero w decydujcej partii Szwajcar znw si skupi na grze i wygra ostatniego seta zdecydowanie, bo a 6:2.

ukasz Kubot gra wczoraj na korcie 17 z Karolem Beckiem, nie skoczy jednak spotkania przed zmrokiem i przy stanie 7:5, 6:2, 4:4 musia zej z kortu. Wszystko przez to, i na tym korcie bardzo dugi pojedynek graa Maria Jose Martinez Sanchez, ktra o mao nie przegraa z Ev Birnerov. 5 setw zafundowa sobie z kolei Pablo Andujar, ktry ogra Victora Hanescu. Trzeci mecz na tym korcie ju by w miar krtki - Aleksandra Wozniak pokonaa 7:5, 6:2 Heidi El Tabakh. Tabakh w 3 rundzie eliminacji wygraa z mod Woszk Camil Giorgi, byo to dziwne spotkanie, poniewa Giorgi popenia a 17 podwjnych bdw serwisowych i 53 niewymuszone bdy (w 3 setach).

Venus Williams, ktra na 95% zagra w drugiej rundzie z Agnieszk Radwask wczoraj zaprezentowaa si sabo, przegraa z Paul Ormaeche 1 seta i musiaa si spi by nie wypuci spotkania z rk.

Po secie zgubili: Tsonga i Del Potro. Dzisiaj swoje spotkania rozegra caa czowk mska.

Tagi: Andy Roddick, Agnieszka Radwaska, Stanislav Wawrinka, Flavio Cipolla, Heidi El Tabakh, Camila Giorgi, Venus Williams,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry