sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Roland Garros: Nadal niesamowicie solidny, poraka Na Li
doda: Andrzej, 05.06.2012

style='border:1pxRafael Nadal zniszczy wczoraj Juana Monaco 6:2, 6:0, 6:0. Argentyczyk doprowadzi do stanu 2:2 w pierwszym secie a pniej przegra kolejne 14 gemw. Nadal trafia prawie kad pik i myli si bardzo rzadko. A trudno uwierzy, e 15 zawodnik listy ATP nie by w stanie nic zrobi.

David Ferrer rwnie nie da wczoraj adnych szans innemu Hiszpanowi - Marcelowi Granollersowi. David wygra 6:3, 6:2, 6:0. 3:0 wygra rwnie Nicolas Almagro z Janko Tipsarevicem. Do wierfinau awansowa wczoraj te Del Potro oraz Tsonga.

W turnieju Pa doszo do kolejnej niespodzianki. Y. Shvedova wyelminowaa Na Li. Sharapova musiaa mczy si 3 sety z K. Zakopalov po tym jak przegraa tie-breaka w drugiej partii. Do wierfinau awans zapewnia sobie te Kaia Kanepi.

Meczem dnia wczoraj by pojedynek Andy'ego Murraya z Richardem Gasquetem. Francuz wygra pierwszego seta 6:1 i wygldao na to, i jest bliski ogrania Szkota, straci jednak bysk i o ile drugi set by jeszcze zaarty (6:4 dla Murraya) to kolejne ju nie, w rezultacie Szkot wygra 3 i 4 partie 6:1 i 6:2 co dao mu awans do wierfinau.

Tagi: Rafael Nadal, Andy Murray, David Ferrer, Nicolas Almagro,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry