Strona gwna » Archiwum newsw » Sharapova now krlow tenisa. Nadal dokoczy dzisiaj

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Roland Garros: Sharapova now krlow tenisa. Nadal dokoczy dzisiaj
doda: Andrzej, 11.06.2012

style='border:1pxZgodnie z przewidywaniami GoldenSetu - Maria Sharapova wygraa w Paryu. Pokonaa w sobot Sar Errani 6:3, 6:2. Dodatkow nagrod dla Rosjanki jest numer 1 listy rankingowej. Sharapova gra rakiet Head Youtek Instinct MP 2012. Tym samym koczy si dominacja Azarenki - Biaorusinka teraz bdzie musiaa si sporo napracowa by ponownie wrci na szczyt, ale poniewa jej forma nie jest ju tak wysoka - na chwil obecn nie ma mowy o zmianie liderki. Dla Errani pocieszeniem jest to, e wygraa turniej deblowy wraz z R. Vinci, w rankingu singlowym awansowaa a na 10 pozycj, midzy innymi kosztem Francesci Schiavone, ktra spada z 12 na 27 pozycj.

Nadal nie zakoczy wczoraj meczu z Djokovicem. Wygra 1 seta 6:4, drugiego 6:3 i nagle jego forma si zaamaa, przegra kolejne 8 gemw i 3 seta 2:6. Kort zrobi si jednak ju bardzo mokry i pojedynek przerwano. Wydaje si, e dziki temu Hiszpan bdzie mg sign po raz kolejny po tytu - ma przewag jednego seta (w czwartym przegrywa jednak 2:1 ze strat podania).

Tagi: Maria Sharapova, Sara Errani, Rafael Nadal, Novak Djokovi,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry