Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Drodzy Klienci,
Z głębokim smutkiem informujemy, że sklep internetowy goldenset.pl zakończył swoją działalność. Dziękujemy Wam za lata wsparcia, które umożliwiły nam oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Z poważaniem, Zespół goldenset.pl
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona gwna » Archiwum newsw » Wielki sukces Jerzyka - Jerzego Janowicza w Londynie

  zobacz też

Piki
Odzie tenisowa
Torby tenisowe

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Wimbledon: Wielki sukces Jerzyka - Jerzego Janowicza w Londynie
doda: Andrzej, 28.06.2012

WielkiJerzy Janowicz pokona wczoraj E. Gulbisa 2:6, 6:4, 3:6, 7:62, 9:7. Janowicz gra rakiet Babolata z serii Pure Storm. Jak wida po wyniku to otysz prowadzi gr a Polak goni wynik, wane jednak e dogoni! Gulbis wygra w 1 rundzie z Berdychem, przez co wyczyci t cz drabinki z wysoko rozstawionego zawodnika, oznacza to, i Polak bdzie mia nieco prociej w kolejnych meczach.

Agnieszka Radwaska ograa E. Vesnin 6:2, 6:1. Teraz zmierzy si z brytyjsk rewelacj - Heather Watson, jeeli wygra to w 4 rundzie trafi albo na Nadi Petrov, ktra gra dzisiaj o 3 rund albo na Camil Giorgi - wczoraj wygraa ona kolejny mecz w imponujcym stylu (jej rywalka w caym meczu zaliczya tylko jednego winnera). Ewentualny mecz Polki z mod Woszk na pewno bdzie bardzo ciekawy.

W turnieju Pa byo kilka niespodzianek. Z turnieju wypady: Samantha Stosur, Na Li, Caroline Wozniacki i Dominika Cibulkova.

Tagi: Jerzy Janowicz, Agnieszka Radwaska, Camila Giorgi, Ernests Gulbis,Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy