Strona główna » Archiwum newsów » Radwańska zniszczyła Watson, teraz pora na Giorgi

sprawdź status przesyłki »
Wiadomości ze świata tenisa
Wimbledon: Radwańska zniszczyła Watson, teraz pora na Giorgi
dodał: Andrzej, 29.06.2012

RadwańskaHeather Watson wygrała dzisiaj tylko dwa gemy w drugim secie z Agnieszką Radwańską. Brytyjka wyraźnie nie była w stanie nawiązać walki z trzecią na świecie Polką.

Aby zagrać w ćwierćfinale Radwańska będzie musiała pokonać teraz 20-letnią Włoszkę, która ograła Pennettę a dzisiaj Petrovą 6:3, 7:6. Giorgi w drugim secie przegrywała już 1:5, ale przy wyraźnym wsparciu publiczności nie tylko odrobiła wszystkie straty ale zamknęła mecz w dwóch setach. Trudno w to uwierzyć, ale Włoszka która zajmuje miejsce 145 na świecie w tym turnieju nie przegrała nawet seta. A wcześniej przebrnęła bez problemów przez kwalifikacje. Na pewno będzie to interesujący mecz, na który czekamy!