Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Archiwum newsów » Szanse sióstr Radwańskich podczas US Open

  zobacz też

Piłki
Torby tenisowe
Odzież tenisowa

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Wiadomości ze świata tenisa
US Open: Szanse sióstr Radwańskich podczas US Open
dodał: Andrzej, 23.08.2012

style='border:1pxAgnieszka Radwańska od finału w Wimbledonie notuje gorsze występy, w pamięci mamy jej porażkę podczas IO z Julią Goerges. Także w deblu starsza z sióstr prezentowała się gorzej niż jej partnerka Urszula. Ale liczymy na to, że kolejny Wielki Szlem to kolejna wielka mobilizacja i szansa na co najmniej półfinał. Serena Williams jest rozstawiona z numerem czwartym, to znaczy, iż Isia nie zagra z nią wcześniej aniżeli właśnie w półfinale.

Komfortu rozstawienia nie będzie miała Ula Radwańska. Zajmuje ona 44 pozycję w rankingu i wyprzedza na przykład takie sławy jak Venus Williams czy Swietłana Kuzniecowa, ale by uzyskać rozstawienie należy być przynajmniej 32 spośród tych, którzy startują w turnieju. Dla Uli oznacza to, że jest zdana na łaskę losu. W 1 rundzie może zagrać z zawodniczką z kwalifikacji jak również z Sereną Williams, Marią Sharapovą czy też ... własną siostrą.

Tagi: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska,Powrót do strony głównej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy