W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w Goldenset

Professional SEO software

Strona gwna » Archiwum newsw » Azarenka i Ferrer wygrali z deszczem, pozostali nie

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
US Open: Azarenka i Ferrer wygrali z deszczem, pozostali nie
doda: Andrzej, 05.09.2012

AzarenkaViktoria Azarenka wygraa z Samanth Stosur 6:1, 4:6, 7:65. Mecz by bardzo zacity, a Samantha, ktra cay czas gonia Viktori bliska bya wygrania tego meczu.

David Ferrer ogra Gasqueta 7:5, 7:6, 6:4. Hiszpan mczy rywala dugimi wymianami, ale mecz pod wieloma wzgldami pomimo wyniku by wyrwnany, obaj gracze mieli identyczn ilo niewymuszonych bdw, podobn ilo piek koczcych i serwowali z niemale identyczn redni prdkoci, tyle e Gasquet zaliczy 6 asw a Ferrer 1.

Pozostali zawodnicy przegrali z deszczem i nie dokoczyli swoich spotka, ale Marion Bartoli w 4 gemach odskoczya na prowadzenie 4:0 Marii Sharapovej w 1 secie. Czy ta zaliczka okae si wystarczajca by wygra seta? Raczej tak, na pewno jednak losy caego meczu s dalej otwarte.

Tagi: Viktoria Azarenka, Samantha Stosur, David Ferrer, Richard Gasquet,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry