Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Drodzy Klienci,
Z głębokim smutkiem informujemy, że sklep internetowy goldenset.pl zakończył swoją działalność. Dziękujemy Wam za lata wsparcia, które umożliwiły nam oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Z poważaniem, Zespół goldenset.pl
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona gwna » Archiwum newsw » Kubot, Janowicz i Radwaska graj dalej!

  zobacz też

Odzie tenisowa
Rakiety
Piki

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Wimbledon: Kubot, Janowicz i Radwaska graj dalej!
doda: Andrzej, 02.07.2013

style='border:1pxWczoraj wszyscy nasi reprezentanci awansowali dalej. Wszyscy stoczyli cikie spotkania i grali maksymaln ilo setw. Kubot pokona Mannarino, Janowicz Melzera a Agniesza Radwaska Pironkov.

Dzisiaj Isia zagra z Na Li, jutro za Janowicz i Kubot - zmierz si ze sob o pfina. Niezalenie od wyniku tego meczu - jeden z Polakw zagra w pfinale.

Niespodziank dnia bya poraka Sereny Williams z Sabin Lisicki. Amerykanka dostaa baty w pierwszym secie, pniej jednak odzyskaa werw i wysoko prowadzia w 3 secie - Niemka si jednak odrodzia i wyrzucia z turnieju wiatow gwiazd ju w 4 rundzie. Oznacza to, i najwyszej rozstawion zawodniczk w turnieju pa pozostaje Radwaska.

Tagi: Agnieszka Radwaska, ukasz Kubot, Jerzy Janowicz,Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy