Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona główna » Archiwum newsów » Wiemy z kim zagrają Polacy podczas French Open 2014

  zobacz też

Rakiety
Torby tenisowe
Piłki

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Wiadomości ze świata tenisa
Polscy zawodnicy: Wiemy z kim zagrają Polacy podczas French Open 2014
dodał: Andrzej, 23.05.2014

style='border:1pxAga Radwańska w pierwszym meczu spotka się z Chinką Shuai Zgang. Jej siostra Urszula wylosowała Magdalenę Rybarikovą. Katarzyna Piter zagra z Angelique Kerber.

W turnieju Panów Jerzy Janowicz zagra z Victorem Estrella Burgosem, Łukasz Kubot z Ernestsem Gulbisem a Michał Przysiężny z Jarko Nieminenem.

Największe szczęście miał Jerzy, ponieważ jego rywal z Dominikany to prawdziwy outsider, ma 34 lata i jeszcze nigdy nie grał w 1 rundzie turnieju Wielkiego Szlema pomimo, iż gra zawodowo od 2002 roku, zawodnik ten mierzy zaledwie 173 wzrostu i przez całą karierę zarobił nieco ponad 300 tysięcy dolarów. Gulbis i Nieminem to odpowiednio Łotysz i Fin i są to znani w świecie tenisa zawodnicy. Obaj są doświadczeni, Łotysz jest w gronie zawodowców od 2004 roku a Nieminem od 2000.

Jeżeli chodzi o Panie, to rywalka Isi nie powinna naszej najlepszej zawodniczce przysporzyć żadnych problemów. Ula Radwańska wylosowała nie najgorzej, ponieważ będąc nierozstawioną mogła zagrać z każdą, a zmierzy się z 35 w rankingu Słowaczką. Na pewno będzie to wyzwanie dla grającej ostatnio słabo Polki, ale Ula może się przełamać i wygrać ten mecz. Nieco gorzej ma Katarzyna Piter, która zagra z Kerber, Niemka polskiego pochodzenia ostatnio nie jest w szczytowej formie, aczkolwiek Katarzyna Piter też nie radziła sobie najlepiej, kilkanaście dni temu przegrała 0:6, 1:6 z Ajlą Tomljanovic, lanie w takim samym stosunku gemowym otrzymała też w Katowicach od Camili Giorgi. Jednak to już historia i Kasia może przerwać pasmo słabych występów.

Tagi: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska, Jerzy Janowicz, Katarzyna Piter, Łukasz Kubot, Michał Przysiężny,Powrót do strony głównej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy