Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupujących
Raty Santander w Goldenset



Professional SEO software

Strona główna » Archiwum newsów » Djoković studzi Federera, Kvitova gromi Bouchard w finałach Wimbledonu

  zobacz też

Odzież tenisowa
Piłki
Torby tenisowe

Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
Wiadomości ze świata tenisa
Wimbledon: Djoković studzi Federera, Kvitova gromi Bouchard w finałach Wimbledonu
dodał: , 07.07.2014

style='border:1pxNovak Djoković pokonał Rogera Federera 6:7 (7-9), 6:4, 7:6 (7-4), 5:7, 6:4. Szwajcar walczył jak lew, ponieważ w 4 secie miał stratę podania, którą odrobił w ostatniej chwili. Niestety ambicja i wola walki nie wystarczyła i kolejny tytuł padł łupem Serba.

Finał kobiet był jednostronnym popisem Petry Kvitovej, która pokonała 20-letnią Eugenię Bouchard 6:3, 6:0. Kanadyjka była po meczu bardzo zawiedziona i z kwaśną minę odbierała nagrodę za drugie miejsce. Jej czas jednak nadejdzie, ponieważ z każdym kolejnym turniejem podnosi poziom gry.

Tagi: Novak Djoković, Roger Federer, Petra Kvitova, Eugenie Bouchard,



Powrót do strony głównej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy