sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
US Open: Janowicz sobie poradzi, Radwaska ju nie
doda: Andrzej, 28.08.2014

style='border:1pxJerzy Janowicz by wczoraj pod du presj, po ostatnich sukcesach Polak by stawiany w roli faworyta w pojedynku z Lajovicem, chocia obaj Panowie byli nierozstawieni i mogli dzikowa opatrznoci, i na siebie trafili, poniewa kady z nich mg zacz ten turniej od Djokovica bd Federera. Jerzyk zacz wietnie, wygrywajc dwa pierwsze sety, pniej zaczy si schody i stracony trzeci set. Na szczcie pod koniec czwartek seta Jerzyk skoncentrowa si na 100% i przeama rywala po to by chwil pniej zamkn mecz swoim podaniem (wynik 6:3, 7:5, 5:7, 7:5). Janowicz w drugiej rundzie zagra z Kevinem Andersonem.

Agnieszka Radwaska rozgrywaa wczoraj mecz drugiej rundy, jej rywalk bya nierozstawiona Shuai Peng z Chin. Chinka zawsze bya niewygodn rywalk dla Polki, jednak wszyscy liczyli na to, i Isia pokona swoje demony i przeamie si, tak jak przeamaa si z Azarenk (ktr pokonaa w tym roku ju dwukrotnie). Z Peng Radwaska graa przed tym spotkaniem 4 razy, trzy razy wygraa, jednak ZAWSZE po trzy setwce. Byo pewne, i i tym razem Chinka nie sprzeda tanio skry, nikt chyba jednak nie przewidywa, i Peng zdominuje to spotkanie i nie odda ani jednego seta. Chinka wygraa 6:3, 6:4. Agnieszka nie graa le, ale Shuai wszystko wychodzio - skrty, serwisy. Zaliczya te a 28 winnerw przy zaledwie 22 niewymuszonych bdach. Teraz przed Agnieszka pozostay midzy innymi turnieje azjatyckie oraz mistrzostwa WTA, do ktrych prawdopodobnie si zakwalifikuje.

Tagi: Agnieszka Radwaska, Shuai Peng, Jerzy Janowicz, Dusan Lajovic,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry