Strona gwna » Archiwum newsw » Relacja z sidmego dnia turnieju

sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
US Open: Relacja z sidmego dnia turnieju
doda: Andrzej, 07.09.2009

style='border:1pxW sidmym dniu zawodw w turnieju mskim nie zawiedli faworyci. Andy Murray (GBR) pewnie zwyciy Taylora Denta (USA) 6-3, 6-2, 6-2. adnych kopotw z awansem do nastpnej rundy nie mia te Rafael Nadal (ESP), ktry pokona rodaka Nicolasa Almagro 7-5, 6-4, 6-4. Juan Martin Del Potro (ARG) musia 4 sety by wyeliminowa barwnego Daniela Koellerera (AUT) 6-1, 3-6, 6-3, 6-3.

Z kolei w turnieju kobiecym a roio si od niespodzianek. Meczem dnia miao by spotkanie Venus Williams (USA) z Kim Clijsters (BEL). Spotkanie to na pewno mona nazwa wyjtkowym, poniewa rozpoczo si od seta dla Clijsters "na sucho" czyli 6-0, V. Williams odpowiedziaa rywalce w identyczny sposb wygrywajc wszystkie gemy drugiego seta. W trzecim secie mecz by ju wyrwnany, ostatecznie jednak triumfowaa Belgijka, ktra wygraa 6:4. Jeszcze wicej emocji byo podczas spotkania Flavii Pennetty (ITA) z Ver Zvonarev (RUS). Rosjanka wygraa pierwszego seta 6:3, w drugim za miaa a 6 piek meczowych by ostatecznie odda seta w tie-breaku (66:7). Podamana niewykorzystanymi szansami Vera nie krya emocji i nie moga ju si skupi na grze, w rezultacie oddajc wszystkie gemy trzeciego seta i odpadajc z turnieju.

Tagi: US Open, Venus Williams, Kim Clijsters, Flavia Pennetta, Vera Zvonareva, Andy Murray, Rafael Nadal, Juan Martin Del Potro,

Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry