Rakiety tenisowe, piłki, sklep head, wilson - Goldenset
Drodzy Klienci,
Z głębokim smutkiem informujemy, że sklep internetowy goldenset.pl zakończył swoją działalność. Dziękujemy Wam za lata wsparcia, które umożliwiły nam oferowanie najwyższej jakości produktów i usług.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować, że domena goldenset.pl jest obecnie na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem tej cennej domeny, zachęcamy do kontaktu mailowego pod adresem: sklep@goldenset.pl

Z poważaniem, Zespół goldenset.pl
Sklep tenisowy Wilson, Babolat, Head, Fischer, Volkl, Boris Becker, Dunlop, Prince, Yonex, Pacific, Dakine
Tenis
Squash
Rabaty
Info
Sporty zimowe
Sporty letnie

Program Ochrony Kupuj±cych
Raty Santander w GoldensetProfessional SEO software

Strona gwna » Archiwum newsw » Wielki powrt Lucie Safarovej.

  zobacz też

Odzie tenisowa
Rakiety
Piki

Koszyk jest pusty
sprawdĽ status przesyłki »
Wiadomoci ze wiata tenisa
Turnieje WTA: Wielki powrt Lucie Safarovej.
doda: Kamil, 13.02.2010

style='border:1pxW roku 2007 oczy caego tenisowego wiata byy zwrcone na Safarov, ktra dosza do finau turnieju WTA w Paryu. W drodze do tej fazy ograa m.in. Henin i Kuznetsov.

Mamy rok 2010 i turniej w Paryu, wraca tutaj Lucie Safarova. I to wraca w piknym stylu, ograa ju wietnie dysponowan Schiavone i mistrzynie obrony - Peer. Dzi w pfinale zagra z Pennett i w moich oczach ona jest faworytk. Wielu z Was zada sobie pewnie pytanie, dlaczego ? Przecie dzieli ich taka rnica miejsc w rankingu?

Zaczn od tego, e hala w Paryu jest bardzo specyficzna, pika odbija si dziwnie. Dla jednych to problem, dla drugich super sytuacja. Moda Czeszka naley do zawodniczek, ktre preferuj ofensywny styl gry, ktry jest miy dla oka. wietny serwis i zabjczy FH, ktry jest mocny i bardzo rotowany.

Lucie Safarova gra rakiet Wilsona, ktra wietnie nadaje si na hale, szczeglnie dla graczy leworcznych, grajcych oburczny BH.

Czy bdziemy wiadkami kolejnej niespodzianki ? Czy Safarova po raz kolejny pokae fantastyczny tenis? Wszystko okae si ju dzi o 13:30, mecz z Pennett transmitowa bdzie Eurosport.

Tagi: Lucie Safarova, Flavia Pennetta, Wilson,Powrt do strony gwnej
© Copyright GoldenSet 2008-2018 Nasze sklepy: SnowSport.pl - SURFMIX.com - roooolki.pl - sklepKITE.pl - e-rwakulszowa.pl do góry
krytyk filmowy