Tenis
Info
Do poczytania
Sporty zimowe
Sporty letnie
Szybka i sprawna dostawa towaru w 24 godziny to nasz priorytet.
Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, wyczerpujące opisy, dokładne tabelki z rozmiarami - to standard w GoldenSet.pl
Koszyk jest pusty
sprawdź status przesyłki »
subskrypcja
Pan: Pani:
Imię (nick):

E-mail:

Zostaw swój e-mail a dowiesz się pierwszy o promocjach, wyprzedażach czy konkursach. Dowiedz się więcej.
oferta tygodnia

Rakieta HEAD PCT Ti. Fire 2009

Doskonała moc i grywalność dla ambitnych graczy klubowych o średnim zamachu.Teraz HEAD wykonał kolejny krok i stworzył rakiety dające niesamowite, unikalne czucie oraz niebywałą moc.

329 pln 219 pln

-33%
losowa opinia klienta sklepu
enter00 napisał:

Miła i fachowa obsługa, polecam wszystkim.

Wiadomości ze świata tenisa
US Open: Del Potro i Tsonga nie zagrają w US Open!
dodał: Kamil, 22.08.2010

Sensacyjny triumfator US Open z ubiegłego roku nie będzie miał okazji obronić tytułu, nie jest jeszcze gotowy do gry po kontuzji. Dodatkowo Jo Wilfrieda Tsongi także nie zobaczymy w tym turnieju, powodem jest kontuzja kolana.

Dopiero 3 raz w historii tego turnieju zdarza się, że nie zobaczymy obrońcy tytułu. W 1971 roku na liście uczestników zabrakło Kena Rosewalla, a w 2003 Pete'a Samprasa, który po zwycięstwie rok wcześniej zakończył karierę.

Argentyńczyk planuje wrócić na kort 24 września podczas halowego turnieju w Bangkoku.

Tagi: Juan Martin Del Potro, Jo Wilfried Tsonga, US Open,

Komentarze (0)

US Open: US Open bez Sereny Williams!
dodał: Kamil, 21.08.2010

Serena William, obecna liderka rankingu WTA nie zagra w tegorocznym US Open. Powodem jest przedłużająca się rehabilitacja po kontuzji prawej stopy.

Amerykanka kontuzji doznała w bardzo nietypowej sytuacji, stanęła w restauracji na rozbitej szklance. Miało to miejsce w lipcu i od tamtego momentu Williams wciąż nie może dojść do siebie.

"Czuję ogromną frustrację i smutek z powodu nieobecności w US Open. Lekarze odradzają mi grę. To jedna z najgorszych chwil w mojej karierze" - napisała w piątkowym oświadczeniu liderka światowego rankingu.

W US Open 2010 zabraknie także Justin Henin, która także leczy kontuzje.

Tagi: Serena Williams, Justin Henin,

Komentarze (0)

Turnieje WTA: Sezon 2010 już bez Henin!
dodał: Kamil, 19.08.2010

Justin Henin, była liderka rankingu WTA nie zagra już w tym roku. Powodem jest przedłużająca się rehabilitacja po kontuzji łokcia.

Belgijka kontuzji doznała podczas tegorocznego Wimbledonu. Najprawdopodobniej treningi wznowi dopiero w październiku, na korcie w oficjalnym meczu zobaczymy ją dopiero w sezonie 2011.

Wypowiedzi Henin, dotyczących tej sytuacji:

"W ostatnich dniach przeszłam mnóstwo badań lekarskich. Niestety, rehabilitacja postępuje powoli. Muszę się wykazać cierpliwością."

"Aby lepiej przygotować się do sezonu 2011 i nie podejmować zbędnego ryzyka, wznowię treningi na początku października. Zaatakuję w przyszłym roku."

Tagi: Justin Henin,

Komentarze (0)

Turnieje ATP: Nowy cel Federera!
dodał: Kamil, 14.08.2010

Roger Federer postawił sobie jasny cel, chce wygrać łącznie 20 turniejów wielkoszlemowych. W swojej karierze udało mu się to już 16 razy, także teoretycznie do spełnienia jego marzeń zostało wygrać jeszcze 4 takie turnieje.

Kilka wątków z wypowiedzi Federera, co do tego celu:

"Gram tylko 16-20 turniejów rocznie, nie jestem przemęczony, a ogień wciąż płonie."

"To jest w moim zasięgu. Z motywacją nie będę miał problemów jeszcze przez kilka lat. W każdych zawodach gram na sto procent"

Tagi: Roger Federer,

Komentarze (1)

Turnieje ATP: Wielki Nalbandian powraca!
dodał: Kamil, 10.08.2010

David Nalbandian wygrał turniej ATP Waszyngton rozgrywany na kortach twardych (pula nagród 1,17 mln dolarów). W finale pokonał 2-0 w setach Cypryjczyka Marcosa Baghdatisa.

Nalbandian jest obecnie 117 rakietą świata, tak niska pozycja tego zawodnika spowodowana jest ciągłymi kontuzjami. Przez ostatnie 15 miesięcy na kortach widzieliśmy go tylko około 90 dni.

Popularny "Nalbi" w całej karierze wygrał już 11 turniejów ATP, co ciekawe ten był pierwszy, który wygrał na amerykańskiej ziemi.

W całym turnieju Argentyńczyk pokazał świetny tenis, jego zagrania nie raz zmuszały do przyklaśnięcia. Mam nadzieje, że teraz kontuzje tego zawodnika będą omijać i wreszcie pokaże na co go stać.

W tym tygodniu rozgrywany jest tylko 1 turniej ATP - w Toronto. Zobaczymy w nim m.in. Davida Nalbandiana.

Tagi: David Nalbandian, Marcos Baghdatis,

Komentarze (1)

Turnieje WTA: Kolejny tytuł Wozniacki i Kuznetsovej!
dodał: Kamil, 10.08.2010

W ubiegłym tygodniu rozgrywane były 2 turnieje z serii WTA. Zawody w San Diego wygrała niepodziewanie Svetlana Kuznetsova, natomiast w Kopenhadze wygrała faworyzowana Carolina Wozniacki.

Turniej w San Diego zaliczany jest do cyklu US Open Series. W finale Kuznetsova pokonała po bardzo zaciętym i długim meczu Polkę Agnieszkę Radwańską. Dzięki dobremu występowi w San Diego popularna "Isia" awansowała w rankingu o 1 miejsce i obecnie jest "9" rakietą świata.

W Kopenhadze triumfowała Wozniacki, która w finale ograła Klarę Zakopalovą.

W tym tygodniu rozgrywany jest tylko 1 turniej WTA - w Cincinnati.

Tagi: Svetlana Kuznetsova, Agnieszka Radwańska, Carolina Wozniacki, Klara Zakopalova ,

Komentarze (0)

Lista starszych newsów »
Supernowość

Piłki DUNLOP Fort Roland Garros Clay Court (4 szt.)

Oficjalna piłka wielkoszlemowego turnieju French Open w Paryżu na kortach im. Rolanda Garrosa.

35pln
Super oferta

Rakieta HEAD MicroGel Instinct TEAM 2009

Rakieta z serii Team która daje więcej mocy i więcej wybacza. Podobna do rakiety FXP Team ale łatwiejsza w manewrowaniu z dodatkową mocą. Otwarty układ strun daje dodatkową rotację.

-36%
499 pln 319pln
Najczęściej kupowany

Koszulka Wilson BLX Limited Edition RED 2010

Nawiązuje do najnowszej kolekcji Wilsona rakiet z wykorzystaniem technologii BLX, gdzie w konstrukcji ramy wykorzystano bazalt dla osiągnięcia maksymalnych osiągów

-17%
59 pln 49pln
10 najnowszych
więcej
Piłki DUNLOP Championship All Court (3 szt.)
22 pln 19 pln
-14%
więcej
Piłki DUNLOP Fort Roland Garros Clay Court (4 szt.)
35 pln
więcej
Czapka Babolat Cap III 2010
45 pln 35 pln
-22%
więcej
Rakieta WILSON US OPEN 2010
210 pln 185 pln
-12%
więcej
Rakieta WILSON SIX.ONE COMP 2010
179 pln 155 pln
-13%
więcej
Rakieta WILSON Tour Slam 2010
159 pln 129 pln
-19%
więcej
Rakieta WILSON ENERGY XL 2010
130 pln 99 pln
-24%
więcej
Rakieta WILSON BLADE COMP 2010
179 pln 149 pln
-17%
więcej
Babolat AERO Line Racket Holder X12 RAFA 2010
359 pln 305 pln
-15%
więcej
Babolat AERO Line Racket Holder X9 2010
319 pln 275 pln
-14%
10 najpopularniejszych
więcej
Koszulka Wilson BLX Limited Edition RED 2010
59 pln 49 pln
-17%
więcej
Koszulka Wilson BLX Limited Edition BLACK 2010
59 pln 49 pln
-17%
więcej
Koszulka Babolat Polo Women Club 2010
139 pln 119 pln
-14%
więcej
Rakieta HEAD ATP Pro 2009
439 pln 395 pln
-10%
więcej
Wilson Pro Staff Triple Thermal 2009
119 pln 99 pln
-17%
więcej
Ochraniacz łokcia Babolat Tennis Elbow Support
55 pln 45 pln
-18%
więcej
Spodenki Babolat Short Men Club 2010
129 pln 110 pln
-15%
więcej
Spódniczka Babolat Skirt Women Club 2010
139 pln 119 pln
-14%
więcej
Plecak Babolat Club Line Blue Backpack 2009
120 pln 89 pln
-26%
więcej
Naciąg BABOLAT XCEL (12m)
90 pln 69 pln
-23%
wiadomosci ze sklepu
Konkurs z okazji Australian Open
dodał: Andrzej, 16.01.2010

Weź udział w konkursie z okazji Australian Open! Oto zasady w skrócie (pełne zasady znajdują się na stronie konkursu).

  • Konkurs współorganizujemy z prężnie rozwijającym się forum-tenis.pl.
  • Aby wziąć udział wystarczy mieć założone konto w goldenset.pl (rejestracja).
  • Konkurs jest prowadzony na stronie forum-tenis.pl (dział: Typer forum (II edycja))
  • Udział jest bezpłatny.
  • Cała zabawa polega na odpowiadaniu na pytania związane z Australian Open.
  • Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za poprawne odpowiedzi.
  • Przygotowaliśmy nagrody za trzy pierwsze miejsca.
  • Warto spróbować swoich sił i sprawdzić swoją wiedzę o zawodowym tenisie.
  • Konkurs rusza jutri (17 stycznia), ale zapisać się można w dowolnym momencie (podczas trwania AO).


Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
dodał: Tomek, 24.12.2009


Idealny pomysł na prezent.
dodał: Tomek, 08.12.2009

Chcesz zrobić komuś unikalny prezent ale nie do końca wiesz co wybrać z naszej szerokiej oferty? Może osoba, którą chcesz obdarować lubi "kręcić nosem" i wiesz, że sama będzie wiedziała najlepiej co ją ucieszy? Trafiłeś na idealny produkt - Bon upominkowy.

Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, przygotowaliśmy dla Ciebie opcję "last minute" - dzięki której możesz zakupić bon w formie elektronicznej. Bon ten zostanie przesłany w specjalnym e-mailu od razu po sfinalizowaniu transakcji.


Program punktowy w GoldenSet
dodał: Andrzej, 03.09.2009

Dzisiaj startuje w naszym sklepie program punktowy. Jest to unikalne przedsięwzięcie, w którym punkty zdobywa się nie za wydane pieniądze tylko za recenzje i komentarze do newsów ze świata tenisa.

Punkty można wymienić między innymi na rakietę Babolat Pure Drive GT 2010, którą gra obecnie Agnieszka Radwańska!


Wiadomości o Wimbledonie
dodał: Andrzej, 22.06.2009

Nasz redaktor będzie zamieszczał dla Państwa codzienne relacje z turnieju Wimbledon. W naszej ofercie znajdą państwo rakiety liderów rankingów ATP i WTA:

W naszym sklepie dostępna rakieta najlepszej polskiej zawodniczki, Agnieszki Radwańskiej: Babolat Drive Z Lite Cortex 2009

Rafael Nadal co prawda nie występuje w tym roku w Wimbledonie (z powodu kontuzji kolana) - ale tytuł ten zdobył rok temu grając właśnie AeroPro Drive Cortex'em.


Start sklepu!
dodał: Andrzej, 07.10.2008

Nasz sklep tenisowy rusza właśnie dzisiaj! Po windsurfingowcach, narciarzach i snowboardzistach teraz również tenisiści mogą korzystać z najlepszych cen, perfekcyjnej obsługi, programu rabatowego, jak również ciekawego newslettera - dzięki, któremu nikt nie przegapi żadnej okazji w goldenset.pl


Porównywarka cen smartBay.pl
© Copyright GoldenSet 2008 Deski - Żagle - Maszty - Bomy - Akcesoria windsurfingowe - Kite - Różne do góry
Powered by
Design by YANAH - projektowanie stron internetowych